Najlepsze rozwiązania dla Sprzedających nieruchomość

Jeśli interesuje Cię sprzedaż lub wynajem mieszkań, domów oraz sprzedaż lub zakup działek, lokali i obiektów użyteczności publicznej, chętnie pomożemy Ci w realizacji transakcji. Atutami naszego biura jest dbałość o wysokie standardy obsługi Klienta, doskonała znajomość regionalnych uwarunkowań rynku nieruchomości oraz wykwalifikowana karda Doradców.

Hestia Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w branży specjalizujące się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi nie tylko na rynku pierwotnym, ale również na rynku wtórnym, które gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo transakcji. Doświadczony doradca do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Biuro nieruchomości posiada dwa oddziały – w Szczecinie oraz w Stargardzie.
Działalność biura opiera się w szczególności na pośrednictwie w realizacji transakcji sprzedaży mieszkań w Szczecinie i Stargardzie, a także w sprzedaży domów jednorodzinnych, działek rekreacyjnych oraz gruntów przeznaczonych pod zabudowę. Zakres działalności biura obejmuje również sprzedaż lokali użytkowych oraz wynajem domów, lokali oraz mieszkań w Stargardzie oraz w Szczecinie