Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo to podstawa!Ubezpieczenie w kwocie 500.000 EUR.Współpraca z kancelariami adwokackimi.

Biuro Hestia Nieruchomości szczególną uwagę przykłada do najwyższego komfortu i bezpieczeństwa prowadzonych transakcji. Jako doświadczony pośrednik obrotu nieruchomościami ponosimy pełną odpowiedzialność za przeprowadzane transakcje i działania z nimi związane.

Współpraca z kancelariami

Warto dodać, że Hestia Nieruchomości współpracuje również z kancelariami radców prawnych, które zajmują się rynkiem nieruchomości. Dzięki temu mamy pewność, że umowa przedwstępna przygotowana jest prawidłowo i zgodnie z prawem. Pomoc współpracujących z nami radców prawnych jest jednak nieoceniona nie tylko przy zapewnieniu bezpieczeństwa kupna, sprzedaży, czy wynajmu nieruchomości, ale także przy rozwiązywaniu indywidualnych problemów Klientów, które dotyczą aspektów prawnych związanych z kupnem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomościami.

Bezpieczeństwo transakcji to w Hestia Nieruchomości podstawa​ -

Korzystając z usług Biura Nieruchomości Hestia, Klient ma pewność, że nieruchomość została dokładnie sprawdzona przez doradcę i nie czekają go przykre niespodzianki. Nasz doświadczony Agent sprawdza stan prawny nieruchomości, jej ewentualne obciążenia i skompletowane dokumenty. Poczucie bezpieczeństwa naszym Klientom gwarantuje również posiadana przez nasze biuro polisa OC (wszystkie transakcje przeprowadzane przez Hestia Nieruchomości objęte są ochroną ubezpieczenia OC) oraz przynależność naszego biura do stowarzyszenia.

437000 EUR

Nasi doradcy systematycznie uczestniczą w szkoleniach branżowych oraz sympozjach, dzięki czemu doskonalą swoje kompetencje zawodowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości zagadnień prawnych oraz znajomości lokalnego rynku nieruchomości od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi na każdym etapie realizacji transakcji sprzedaży, czy wynajmu nieruchomości, dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji.

gotowy do działania?