TECHNOLOGIE, KTÓRE STOSUJEMY PRZY SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Zmieniające się potrzeby oraz wymagania Klientów kupujących sprawiają, że coraz częściej na rynku nieruchomości pojawiają się nowoczesne technologie. Aby wyróżnić się na tle konkurencji i w najbardziej atrakcyjny sposób docierać do nowych Klientów biuro Hestia Nieruchomości korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań, które gwarantują ukazanie wszystkich atutów nieruchomości.

Zdjęcia i filmy z drona

Cras vehicula luctus lacinia. Curabitur porttitor nisi metus, a fermentum nulla imperdiet.

Wirtualne spacery

Cras vehicula luctus lacinia. Curabitur porttitor nisi metus, a fermentum nulla imperdiet.

Profesjonalne wizualizacje

Cras vehicula luctus lacinia. Curabitur porttitor nisi metus, a fermentum nulla imperdiet.

WIRTUALNE SPACERY - 3D

Wirtualny Spacer to doskonałe rozwiązanie umożliwiające promocję mieszkań oraz domów na sprzedaż. Odpowiednio przygotowane wizualizacje połączone z Wirtualnym Spacerem 3D dają potencjalnym Klientom możliwość swobodnego poruszania się po pomieszczeniach nieruchomości oraz po jej najbliższym otoczeniu w każdym kierunku, jeszcze przed umówieniem się na prezentację. To nowoczesna technologia, która pozwala odkryć najmniejszy szczegół prezentowanej nieruchomości i jednocześnie oszczędza czas późniejszych prezentacji.

3 Columns

ZDJĘCIA I FILMY Z DRONA

Kluczem do korzystnej sprzedaży nieruchomości jest odpowiednia promocja oferty. Doskonałą formą promocji dla domów, gospodarstw, a także działek przeznaczonych pod inwestycje i różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej są zdjęcia i filmy wykonywane przy pomocy drona. Jako specjaliści wiemy, jak wykorzystać każdą sekundę filmu na korzyść Klienta, by dostarczać jak najwięcej informacji w najbardziej prosty i przejrzysty dla niego sposób. Taka atrakcyjna forma prezentacji pokazuje inną perspektywę nieruchomości, dzięki czemu zwiększa zainteresowanie Klientów.